O nas

 

eprezencik.pl to sklep internetowy prowadzony przez legalnie działającą firmę z Warszawy. Firma weszła na rynek w połowie 2013 roku. Od tego czasu zdobywamy zaufanie Klientów, którzy kontynuują współpracę z nami. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, personalizowane upominki na różne okazje.

Znajdziesz u nas wiele propozycji na prezenty na takie okazje jak - Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Komunię Świętą, Chrzest Święty, Dzień Dziecka, Ślub, Dzień Chłopaka, Dzień Nauczyciela, Święta Bożego Narodzenia oraz wiele innych...


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Nasza misja

 

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta, a przede wszystkim osoby obdarowanej. :) Wszystkie przedmioty produkowane są z dbałością o każdy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były ekspresowo, a produkty spełniały wysokie wymagania Klientów. Cechuje nas miła obsługa i prowadzenie pozytywnych relacji z klientem. Dbamy o utrzymanie szerokiej oferty i atrakcyjności cenowej produktów.

Dokonując zakupu w eprezencik.pl masz gwarancję, że trafiłeś do profesjonalnej firmy, a Twoje zamówienie zostanie wykonane jak najszybciej i najsprawniej.

 

Zespół eprezencik.pl